خرید بک لینک   فروش بک لینک   پنجره دوجداره   دوربین مداربسته   نرده استیل   عدالت خواهان عرش   شیشه بالکن   رام گوشی   سیگنال فارکس   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
شبكه هاي اجتماعي

شبكه هاي اجتماعي
 
نويسندگان
لینک دوستان
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 3
دیروز : 8
افراد آنلاین : 1
همه : 50


ADR در كالاهاي خطرناك به چه معناست؟

 

ADR (توافق نامه كالاهاي خطرناك) به حمل و نقل و باربري و حمل خرده بار افغانستان و حمل بار زميني كالاهاي خطرناك اشاره دارد. اين يك توافق نامه اروپايي است كه اين مواد خطرناك را طبقه بندي مي كند و استانداردهاي مشتركي براي حمل و نقل و باربري مشهد https://bit.ly/2Omixdj و حمل بار آنها دارد.

 


هالاژاين مقاله پيش نويس مربوط به حمل و نقل و باربري تهران https://zaya.io/gib59 و حمل بار است.با توجه به توصيه هاي پروژه هاي مربوطه مي توانيد دانش خود را با بهبود آن (چگونه؟) به اشتراك بگذاريد.
حمل و نقل و باربري و حمل بار كالا يا بار ، يك فعاليت اقتصادي است.

باربري به افغانستان بارسي
شخص حقيقي يا حقوقي كه كالا را حمل و نقل و باربري و حمل بار مي كند ، حمل و نقل و باربري و حمل بار كالا ناميده مي شود ، از وسايل حمل و نقل و باربري و حمل بار (اتومبيل ، وسايل نقليه سبك تجاري ، كاميون ، قطار ، باري دوچرخه ، هواپيما ، كشتي و ...) و زيرساخت ها استفاده مي كند.
اين شامل:
راه هاي ارتباطي (جاده ها ، راه آهن ، كانال ها ، رودخانه ها و غيره) كه نحوه حمل و نقل و باربري و حمل بار را تعريف مي كنند:يا زميني: حمل و نقل و باربري و حمل بار جاده اي و حمل و نقل و باربري و حمل بار ريلي ؛يا دريايييا از طريق آبراه داخلي (حمل و نقل و باربري و حمل بار رودخانه يا كانال)هوافضا (حمل و نقل و باربري و حمل بار هوايي و حمل و نقل و باربري و حمل بار فضايي) ؛يا تركيبي ، يا چند حالته يا بيشترتسهيلات (پاركينگ ، بندر ، فرودگاه و غيره) كه براي حمل و نقل و باربري و حمل بار كالا يا وسايل نقليه ، نگهداري وسايل نقليه يا پارك آنها ، اسكان رانندگان وسايل نقليه در نظر گرفته شده است.و سازه هاي مهندسي ، براي غلبه بر موانع طبيعي (پل ها ، گذرگاه ها ، تونل ها ، قفل ها و غيره).


خلاصه1 تاريخچه و اهميت2 آيين نامه2.1 قرارداد حمل كالا2.2 نوع حمل و نقل2.3 ذينفعان خارجي و واسطه اي3 ادغام حمل و نقل و باربري و حمل بار كالا در زنجيره لجستيك3.1 بورس حمل و نقل4 شكل5 يادداشت و ارجاع6 همچنين مراجعه كنيد6.1 كتابشناسي6.2 مقالات مرتبط7 لينك خارجيخوداهميت و اهميتحمل و نقل و باربري و حمل بار كالا در مبدا تجارت بود و خود به تدريج يك عامل مهم در تكامل تمدن هاي بزرگ بود.


از آن زمان ، اين نقش اقتصادي داشته است كه اهميت آن همچنان در حال رشد است. به عنوان مثال ، در قرن بيستم ، توسعه حمل و نقل و باربري و حمل بار هوايي ، حمل بار و بزرگراه ها و اختراع كانتينر و پالت حمل و نقل و باربري و حمل بار انگيزه جديدي براي حمل و نقل و باربري و حمل بار كالا ايجاد كرد و آن را در قلب جهاني سازي قرار داد. اقتصادي.


حتي امروز ، پيوندهاي جديدي در حال توسعه هستند. به عنوان مثال ، چين در نظر دارد تجارت ريلي در خطوط حمل و نقل و باربري و حمل بار اروپا و آسيا به مبلغ يك ميليارد يورو براي سال 2014 داشته باشد. به همين ترتيب ، در قاره آفريقا اين بار ، وينسنت بولوره از سال 2014 پروژه بلند پروازانه راه آهن خود را آغاز كرده است ، ارتباط پنج كشور آفريقاي غربي (بنين ، نيجر ، بوركينافاسو ، ساحل عاج و توگو) با سرمايه گذاري 2.5 ميليارد يورويي.


آئين نامهقرارداد حمل كالاقرارداد حمل كالا يك قرارداد تجاري است. بسته به نوع حمل و نقل و باربري و حمل بار توسط سندي متمايز مي شود:


در حمل و نقل و باربري و حمل بار جاده اي و حمل و نقل و باربري و حمل بار ريلي ، اين سند را به طور قانوني برگه حمل بار (قبلا يا معمولاً تحويل رسيد ، برگه حمل و نقل و باربري و حمل بار و غيره) مي نامند.

منبع :https://adsmember.com/buy-telegram-account/


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۸:۴۰ ] [ ياسر موسوي ]

اينستاگرام يك برنامه محبوب رسانه هاي اجتماعي است كه از سال 2010 در دسترس است و تعداد كاربران روز به روز در حال افزايش است. اينستاگرام ، يك برنامه رايگان ، امكان به اشتراك گذاري محتوا مانند عكس يا فيلم را فراهم مي كند. با افزايش تعداد كاربران روز به روز ، برنامه به روز مي شود و ويژگي هاي جديد اضافه مي شود. البته كاملاً طبيعي است كه افرادي كه تازه وارد برنامه اينستاگرام شده اند نمي توانند مفاهيم خاص اين برنامه را درك كنند و سعي در تحقيق دارند. https://canvas.mooc.upc.edu/eportfolios/2000/Home/instagram_followers


از سال 2015 ، برنامه اينستاگرام يك ويژگي پيامرساني تعبيه شده را در داخل برنامه قرار داد. اين در حالي است كه اين محبوبيت برنامه را افزايش داده است ، اما تأثير برنامه Instagram را در زندگي روزمره افراد نيز افزايش داده است. به لطف اين ويژگي كه در سال 2015 معرفي شد ، كاربران امكان ارسال پيام به ساير حساب هاي اينستاگرام و ارسال پيام خصوصي را دارند. با ورود اين ويژگي ، مفهوم كاربر اينستاگرام وارد زندگي افرادي شده است كه از اين برنامه استفاده مي كنند. افرادي كه از اين برنامه استفاده مي كنند ، گاهي اوقات در جعبه پيام هاي خود با حساب هاي "كاربران اينستاگرام" روبرو شده اند. بنابراين ، كاربر اينستاگرام چيست؟ در اين مقاله ، ما براي افرادي كه تازه شروع به استفاده از برنامه اينستاگرام كرده اند و كساني كه فكر مي كنند مفهوم "كاربر اينستاگرام" چيست ، مقاله مفصلي را جمع آوري كرده ايم. علاوه بر اين ، ما همچنين اختصارات و مفاهيم Instagram را براي افرادي كه تازه شروع به استفاده از برنامه مي كنند ، لمس كرديم.


كاربر اينستاگرام به چه معناست؟
منظور از كاربر اينستاگرام چيست؟ اين س amongال در ميان مباحثي است كه بسياري از افراد درباره آن كنجكاو هستند. بسياري از مردم تصور مي كنند با ديدن اين عبارت در جعبه پيام توسط كاربر مسدود مي شود. با اين حال ، اين يكي از اشتباهاتي است كه همه فكر مي كنند درست است. كاربر اينستاگرام در اصل به افرادي گفته مي شود كه به طور كلي از برنامه اينستاگرام استفاده مي كنند. با اين حال ، معناي ديگري غير از اين در برنامه دارد. معناي كاربر اينستاگرام ، به طور كلي ، به اين معني است كه حساب ذكر شده ديگر در پايگاه داده اينستاگرام موجود نيست. دلايل مختلفي وجود دارد كه باعث مي شود اين عبارت قبل از افرادي كه از برنامه استفاده مي كنند ظاهر شود. اين ها را مي توان به صورت زير ذكر كرد.


كاربر اينستاگرام حساب خود را كاملاً بسته است ،كاربر اينستاگرام حساب خود را موقتاً مسدود كرده است ،دارنده حساب نام كاربري فعلي خود را تغيير داده است ،اين حساب به دلايل مختلف توسط اينستاگرام بسته شده است ،ربودن حساب توسط افراد مخرب.بنابراين ، اگر قبلاً پيام ارسال كرده ايد ، اما كادر پيام به جاي نام صاحب حساب ، حاوي عبارت "كاربر Instagram" است ، اين نشان مي دهد كه حساب موردنظر ديگر فعال نيست. حساب كاربري ممكن است به يك يا چند دليل ذكر شده در بالا فعال نباشد. هيچ عكس يا عكس نمايه اي در اين حساب وجود ندارد. اگر سعي كنيد آن را مشاهده كنيد ، يك صفحه سفيد مشاهده خواهيد كرد و ديگر نمي توانيد كاري انجام دهيد. دليل اصلي اين كه افرادي كه از اين برنامه استفاده مي كنند اغلب فكر مي كنند كه مسدود شده اند اين است كه در حساب نمايش داده شده با عبارت "كاربر اينستاگرام" هيچ عكس نمايه يا اشتراك گذاري وجود ندارد.

 

آيا حساب ارسال كاربر اينستاگرام مسدود شده است؟
افرادي كه عبارت كاربر اينستاگرام را به جاي نام كاربري شخصي كه قبلاً در جعبه پيام براي او پيام داده اند مي بينند ، اغلب تصور مي كنند كه مسدود شده اند. آيا حسابي كه كاربر اينستاگرام را نوشت ، من را مسدود كرد؟ آنها سعي مي كنند با چنين سوالاتي شرايط را درك كنند. البته اين مورد نيست. حسابي كه يك كاربر اينستاگرام مي نويسد ديگر فعال نيست و چيزي به عنوان مسدود كردن شما وجود ندارد. نام كاربري حسابي كه مسدود شده ايد قابل مشاهده است و نمي توانيد پست هاي آن را مشاهده كنيد.


چرا نوشتن كاربران اينستاگرام در برخي از حساب ها انجام شده است؟
افرادي كه از طريق برنامه اينستاگرام به طور فعال در حال ارسال پيامك هستند ، گاهي اوقات مي بينند كه كاربران اينستاگرام را در حساب هايي كه پيام مي دهند مي نويسند. البته ، آنها شروع به تحقيق در مورد مفهوم كاربران اينستاگرام مي كنند زيرا فكر مي كنند مسدود شده اند يا در اين شرايط مشكل ديگري پيش مي آيد. چرا كاربر اينستاگرام در برخي از حساب ها نوشته شده است؟ چرا يك كاربر اينستاگرام مي نويسد؟ آنها سعي مي كنند بفهمند كه چرا نمي توانند با س questionsالاتي از قبيل به حساب ذكر شده برسند. همانطور كه در بالا ذكر كرديم ، حساب هايي كه پست كاربر اينستاگرام را مشاهده مي كنيد ديگر فعال نيستند.


گاهي اوقات كاربران به دلايل مختلف حساب هاي خود را مسدود مي كنند. در اين حالت ، اينستاگرام از مشاهده عكس پروفايل و اشتراك هاي خود جلوگيري مي كند. اگر شخص فقط حساب خود را بدون بستن كامل آن مسدود كند ، عبارت "كاربر اينستاگرام" در جعبه پيام شما از بين مي رود و نام كاربري و عكس نمايه شخص دوباره قابل مشاهده مي شود.

ساير اختصارات و معاني مورد استفاده در برنامه Instagram
به خصوص در سال هاي اخير ، اپليكيشن اينستاگرام جايگاه بزرگي در زندگي مردم داشته است. اينستاگرام ، به ويژه با اختصارات و مفاهيم منحصر به فرد خود ، بر محبوبيت خود افزوده است. بنابراين ، اختصارات اينستاگرام به چه معناست؟ بياييد نگاهي بيندازيم به اختصارهاي برنامه Instagram كه ميليون ها كاربر همزمان از همه نقاط جهان استفاده مي كنند.


كاربر اينستاگرام: كاربر اينستاگرام به طور كلي دو معني متفاوت دارد. افرادي كه از اين برنامه استفاده مي كنند ، كاربران اينستاگرام ناميده مي شوند. علاوه بر اين ، دليل اين كه برخي از حساب هايي كه قبلاً در جعبه پيام ارسال كرده ايد به جاي نام كاربري خود ، "كاربر اينستاگرام" مي نويسند اين است كه حساب ذكر شده ديگر فعال نيست. همانطور كه در مقاله ما به طور مفصل ذكر كرديم ، دلايل مختلفي براي اين وضعيت وجود دارد.


DM: اين به معناي پيام مستقيم است. DM ارسال پيام براي يكديگر يا به يك گروه اينستاگرام با كاربران از طريق اين ويژگي پيام رساني در اينستاگرام است. DM يك ارتباط سريال ارائه مي دهد. اين مي تواند براي ملاقات افراد جديد و همچنين برقراري ارتباط با گروه هاي مختلف فعال يا افراد در اينستاگرام استفاده شود. اين يك برنامه بسيار خوب براي چت در اينستاگرام است. شما مي توانيد با به اشتراك گذاري عكس ها و فيلم هاي مختلف از بخش Discover يا دنبال كنندگان خود از طريق DM چت كنيد.


GT: مخفف مخفف backtracking است. همانطور كه از نام آن مشخص است ، كاربران اينستاگرام حساب هايي را دنبال مي كنند كه آنها را دنبال مي كنند. اين روشي است كه به جاي اينكه دنباله رو بين دوستان باشد ، بيشتر براي افزايش تعداد دنبال كنندگان استفاده مي شود. اين روشي است كه بيشتر توسط افرادي اعمال مي شود كه مي خواهند در شبكه هاي اجتماعي محبوب شوند.


UNF: مخفف يك كلمه انگليسي است و از مفهوم Unfollow ناشي مي شود. اين به سادگي به معناي دنبال نكردن است. اين بدان معني است كه كاربر حساب ديگري را دنبال نكرده و بنابراين نمي تواند نمايه آن حساب را مشاهده كند. با مراجعه به پروفايل افرادي كه مي خواهيد فالو دنبال كنيد ، مي توانيد به راحتي از قسمت لغو دنبال كردن اين روند را انجام دهيد.


TKP: به همان معناي GT استفاده مي شود. به طور خلاصه ، مخفف كلمه follow است. به معناي رديابي در برابر رديابي استفاده مي شود. بسياري از افراد از اين روش براي افزايش تعداد دنبال كنندگان استفاده مي كنند.


رسمي: در برنامه اينستاگرام ، برخي از افراد كلمه "رسمي" را در نام كاربري خود دارند. اين عبارت نشان مي دهد كه آن شخص مشهور است و اين حساب يك حساب رسمي است. با اين حال ، هر حسابي كه از اين عبارت استفاده مي كند يك حساب رسمي مشهور نيست. به همين دليل اينستاگرام از كليك هاي آبي رنگ براي افراد مشهور استفاده مي كند. نشان مي دهد كه اين حساب ، حساب رسمي تأييد شده توسط اينستاگرام است.


استالك: اين مفهوم خصوصاً با توييتر و اينستاگرام وارد زندگي ما شده است. Stalk به طور كلي ورود به پروفايل شخص و بررسي داستان ها ، عكس ها و داستان هاي آن شخص از يك حساب واقعي يا جعلي است. براي بررسي محرمانه تاريخچه آن شخص استفاده مي شود.


هرزنامه: اين مخفف مجازاتي در برابر پيام ها يا اقدامات ناخواسته ، نامناسب ، آزار دهنده در برنامه است. حساب كاربري توسط Instagram با عبارت "به طور موقت مسدود شده" محدود شده است.
TBT: به معناي به اشتراك گذاشتن داده هاي قبلاً ضبط شده يا ضبط شده در روز پنجشنبه است. مخفف مخفف كلمه "Throw Back Thursday" است.

ساير اختصارات و معاني مورد استفاده در برنامه Instagram
به خصوص در سال هاي اخير ، اپليكيشن اينستاگرام جايگاه بزرگي در زندگي مردم داشته است. اينستاگرام ، به ويژه با اختصارات و مفاهيم منحصر به فرد خود ، بر محبوبيت خود افزوده است. بنابراين ، اختصارات اينستاگرام به چه معناست؟ بياييد نگاهي بيندازيم به اختصارهاي برنامه Instagram كه ميليون ها كاربر همزمان از همه نقاط جهان استفاده مي كنند.


كاربر اينستاگرام: كاربر اينستاگرام به طور كلي دو معني متفاوت دارد. افرادي كه از اين برنامه استفاده مي كنند ، كاربران اينستاگرام ناميده مي شوند. علاوه بر اين ، دليل اين كه برخي از حساب هايي كه قبلاً در جعبه پيام ارسال كرده ايد به جاي نام كاربري خود ، "كاربر اينستاگرام" مي نويسند اين است كه حساب ذكر شده ديگر فعال نيست. همانطور كه در مقاله ما به طور مفصل ذكر كرديم ، دلايل مختلفي براي اين وضعيت وجود دارد.


DM: اين به معناي پيام مستقيم است. DM ارسال پيام براي يكديگر يا به يك گروه اينستاگرام با كاربران از طريق اين ويژگي پيام رساني در اينستاگرام است. DM يك ارتباط سريال ارائه مي دهد. اين مي تواند براي ملاقات افراد جديد و همچنين برقراري ارتباط با گروه هاي مختلف فعال يا افراد در اينستاگرام استفاده شود. اين يك برنامه بسيار خوب براي چت در اينستاگرام است. شما مي توانيد با به اشتراك گذاري عكس ها و فيلم هاي مختلف از بخش Discover يا دنبال كنندگان خود از طريق DM چت كنيد.


GT: مخفف مخفف backtracking است. همانطور كه از نام آن
مشخص است ، كاربران اينستاگرام حساب هايي را دنبال مي كنند كه آنها را دنبال مي كنند. اين روشي است كه به جاي اينكه دنباله رو بين دوستان باشد ، بيشتر براي افزايش تعداد دنبال كنندگان استفاده مي شود. اين روشي است كه بيشتر توسط افرادي اعمال مي شود كه مي خواهند در شبكه هاي اجتماعي محبوب شوند.

UNF: مخفف يك كلمه انگليسي است و از مفهوم Unfollow ناشي مي شود. اين به سادگي به معناي دنبال نكردن است. اين بدان معني است كه كاربر حساب ديگري را دنبال نكرده و بنابراين نمي تواند نمايه آن حساب را مشاهده كند. با مراجعه به پروفايل افرادي كه مي خواهيد فالو دنبال كنيد ، مي توانيد به راحتي از قسمت لغو دنبال كردن اين روند را انجام دهيد.


TKP: به همان معناي GT استفاده مي شود. به طور خلاصه ، مخفف كلمه follow است. به معناي رديابي در برابر رديابي استفاده مي شود. بسياري از افراد از اين روش براي افزايش تعداد دنبال كنندگان استفاده مي كنند.


رسمي: در برنامه اينستاگرام ، برخي از افراد كلمه "رسمي" را در نام كاربري خود دارند. اين عبارت نشان مي دهد كه آن شخص مشهور است و اين حساب يك حساب رسمي است. با اين حال ، هر حسابي كه از اين عبارت استفاده مي كند يك حساب رسمي مشهور نيست. به همين دليل اينستاگرام از كليك هاي آبي رنگ براي افراد مشهور استفاده مي كند. نشان مي دهد كه اين حساب ، حساب رسمي تأييد شده توسط اينستاگرام است.


استالك: اين مفهوم خصوصاً با توييتر و اينستاگرام وارد زندگي ما شده است. Stalk به طور كلي ورود به پروفايل شخص و بررسي داستان ها ، عكس ها و داستان هاي آن شخص از يك حساب واقعي يا جعلي است. براي بررسي محرمانه تاريخچه آن شخص استفاده مي شود.


هرزنامه: اين مخفف مجازاتي در برابر پيام ها يا اقدامات ناخواسته ، نامناسب ، آزار دهنده در برنامه است. حساب كاربري توسط Instagram با عبارت "به طور موقت مسدود شده" محدود شده است.
TBT: به معناي به اشتراك گذاشتن داده هاي قبلاً ضبط شده يا ضبط شده در روز پنجشنبه است. مخفف مخفف كلمه "Throw Back Thursday" است.

منبع:

https://canvas.mooc.upc.edu/eportfolios/2000/Home/Facebook_Friends


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۱۴:۰۱ ] [ ياسر موسوي ]

خريد ممبر تلگرام

خريد ممبر پروكسي تلگرام يكي از بهترين راه هاي افزايش كانال و ممبر گروه است. همه ما مي دانيم كه مردم بيشتر احتمال دارد به كانال و گروه ها با مشتركين بيشتري اعتماد كنند. سلام ادز group ، به عنوان تخصصي ترين ارائه دهنده خدمات تلگرام ، مفتخر است كه كاربران خود را با ممبر واقعي تلگرام از ممبر فيك ارائه دهد. شما مي توانيد كانال تلگرام يا گروه خود را تنها با چند كليك ترويج كنيد!

ممبر واقعي تلگرام

خريد ممبر واقعي تلگرام در سلام ادز كاملا واقعي است و اضافه كردن ممبر در نيروي اضافه كردن روش. اين روش كاملا متفاوت است از ممبر فيك يا پاپ تا اعضا و ما به شدت توصيه اين روش براي توسعه كسب و كار خود را در تلگرام و شما مي توانيد اعتبار خود را تلگرام كانال و يا گروه.

هنگامي كه شما ترويج گروه عضو گروه شما خواهد بود شلوغ و شما بايد آنها را كنترل و اگر شما خدمات خوبي براي آنها مي تواند كمك خوبي به شما تلگراف ، شما مي توانيد مقدار مورد نظر از ممبر سفارش. به اين ترتيب ، با توجه به ورود اجباري كاربران به گروه شما ، قطره ها بيش از روش هاي ديگر هستند و مي توانند در طول زمان به 50 ٪ برسند.

خريد ممبر فيك تلگرام بدون ريزش

تيم سلام ادز از روش هاي مدرن و فعال استفاده مي كند كه تلگرام نمي تواند براي افزايش ممبر كانال شناسايي كند. در اين راه مردم را در واقع كسب امتياز براي پيوستن به كانال خود را, عضويت, در آخرين روش براي فيك در وي چت عضو (شماره مجازي) تلگرام گاهي اوقات شناسايي فيك و كاربران در ساعات اوليه و آنها را حذف كنيد.

در حال حاضر بهترين و كاملترين راه براي افزايش ممبر كانال فيك است و روشهاي ديگر توسط تلگرام شناسايي و لغو شده است.

خريد ديدگاه تلگرام پست

خريد ديدگاه هاي تلگرام مي تواند به طور چشمگيري اعتبار و همچنين اعتماد مشتريان و ممبر خود را نسبت به كانال خود را افزايش دهد. اگر مي خواهيد به كانال محبوب ترين با تعداد زيادي از مشتركين, شما نياز به توجه اين نقطه.

با استفاده از اين بسته شما مي توانيد محبوبيت كانال خود را به جاي كانال هاي ديگر را افزايش دهد.

خريد نمايش ها كانال به صورت خودكار

بله درست است! در اين سرويس ما به طور خودكار نمايش ها را به پست هاي كانال خود اضافه مي كنيم. نمايش خودكار يكي از محبوب ترين خدمات در سلام ادز است.

ممبر گروه هدفمند تلگرام

100% ممبر رمزنگاري واقعي براي گروه. [شما مي توانيد گروه هدف خود را انتخاب كنيد ، ما آن دسته از كاربران را به گروه خود اضافه كنيد و يا اگر شما هيچ چيز را در ذهن ندارد ، ما بهترين اهداف را براي شما انتخاب كنيد]. ما ممبر فيك و يا ربات اضافه كنيد و در همه! همه ممبر واقعي هستند بيت كوين سرمايه گذاران, معامله گران BTC & دارندگان بيت كوين.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۰:۲۴ ] [ ياسر موسوي ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

خريد ممبر تلگرام خريد فالوور اينستاگرام تلگرام ماركتينگ و اينستاگرام ماركتينگ در اين وبسايت مورد مطالعه شما قرار خواهند گرفت.
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب